Walendów Park

Szukanie odpowiedniego mieszkania do kupienia może spędzać sen z powiek. Codziennie tysiące młodych ludzi, rodzin czy dorosłych singli przeglądają zasoby internetowe w poszukiwaniach idealnego miejsca dla siebie. Okazuje się, że jest ono bliżej, niż mogłoby się wydawać.

Nie jest tajemnicą, że dobrze wybrane mieszkanie, w którym spędzimy (w wielu przypadkach) resztę naszego życia, może stać się gwarantem zadowolenia i przystanią, do której z przyjemnością będziemy powracać zmęczeni po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni. Powinno nam zależeć na tym, by okazało się ono oazą spokoju, bezpieczeństwa i praktyczności. Z takimi wartościami wychodzą do wszystkich poszukujących inwestorzy Invest Reform oraz „Przemysłówka” – twórcy nowego osiedla Walendów Park położonego w odległości niespełna 23 kilometrów od Warszawy.

Oto 4 powody, dla których warto wziąć tę inwestycję pod uwagę:

Lokalizacja, która nie zawiedzie, a dodatkowo ułatwi życie!

Umiejscowienie mieszkania, które chcielibyśmy kupić, jest jedną z kluczowych kwestii, jakie weźmiemy pod uwagę podczas ostatecznej decyzji. Ważne jest, by dojazd do pracy czy szkoły nie było zbyt długi i przebiegał w łatwy sposób. Nie da się ukryć, że Walendów Park posiada dogodną lokalizację do życia.

Jak zostało wyżej wspomniane – Walendów od Centrum stolicy dzielą jedynie 23 kilometry. Podróżując drogami krajowymi S7 lub S8, które przebiegają w pobliżu miejscowości, o której mowa, możemy dotrzeć do serca Warszawy w nawet 25 minut! To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy wiążą przyszłość swojej kariery zawodowej z miastem lub mają w planach zapisanie swoich dzieci do warszawskich szkół.

Konkurencyjne ceny, których nie można spodziewać się w tak dogodnej lokalizacji

Mówi się, że ceny mieszkań w Warszawie potrafią sięgnąć kwot rzędu 8 a nawet 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Tak wysokie stawki często okazują się być zabójcze dla młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają rozwijać swoje ścieżki zawodowe oraz dla rodziców, dla których dzieci stanowią naprawdę duży wydatek.

Inwestorzy pomyśleli o tym, by stworzyć dobre warunki dla ludzi młodych oraz rodzin. Ceny mieszkań Walendów Parku zaczynają się już od… 4600 złotych za metr kwadratowy! Jest to niezła okazja, którą warto rozważyć, myśląc o kredycie hipotecznym.

Walendów Park 2

Elastyczność i dowolność w wyborze mieszkania

Bardzo często od kupienia wybranego przez nas mieszkania w mieście odwodzą nas szczegóły, których nie potrafimy zaakceptować ze względu na nasze wymagania, które słusznie posiadamy w związku z własnym gniazdkiem. Okazać się może bowiem, że mieszkanie bardzo nam się podoba, ale okna sypialni wychodzące na wschód nas odstraszą. Możemy być zadowoleni z lokalizacji oglądanego mieszkania i jego standardu, ale 7. piętro może okazać się dla nas barierą nie do przełamania. Co wtedy? Szukamy dalej…

Można jednak swoje wymagania przedstawić deweloperowi od razu i w sposób dowolny i elastyczny wybrać interesujący nas metraż mieszkania, jego rozkład, ilość pokoi oraz piętro. Walendów Park zapewnia taką możliwość, mając w swojej ofercie mieszkania o różnych powierzchniach i liczbach pokoi, a także umiejscowionych zarówno na parterze, pierwszym, drugim oraz trzecim piętrze.

Zdrowe otoczenie, którego nie znajdziemy w mieście

Nie da się ukryć, że okolica, w jakiej żyjemy, ma monumentalny wpływ na stan naszego zdrowia. Mieszkańcy wielkich aglomeracji miejskich narażeni są na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia – spaliny samochodowe, dymy z fabryk i w efekcie smog. Tereny podmiejskie, wiejskie, spokojne i zielone tego typu problemów nie znają.

Walendów Park jest inwestycją położoną w pobliżu stawów rzeki Utraty, w otoczeniu bogatej przyrody, która staje się naturalnym filtrem zanieczyszczeń warszawskich. Mieszkanie w takim miejscu może poprawić nie tylko kondycję naszego układu oddechowego, ale również wygląd naszej skóry czy włosów. Ponadto – na łonie natury można doznać wyciszenia i zapomnieć na jakiś czas o problemach w pracy czy życiu.

osiedla Walendów Park

Podsumowanie

Jak widać – walendowska inwestycja kusi wieloma walorami, które wyróżniają ją spośród innych ofert obecnych na rynku nieruchomości. Została stworzona z myślą o młodych ludziach, rodzinach z dziećmi oraz osobach starszych, które chciałyby odpocząć od miejskiego życia. Walendów Park jest osiedlem łączącym w sobie nowoczesność oraz bliskość natury. Zdaje się być przyjemną odskocznią od warszawskiego pędu i niebezpiecznego dla zdrowia powietrza wielkomiejskiego. Szukając własnego miejsca na ziemi, warto wziąć go pod uwagę.