podłoga 3d

Podłoga 3d to ciekawy pomysł wykończenia wnętrz. Posadzki żywiczne świetnie wyróżnią nasze pomieszczenia lub dodadzą im elegancji. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Wybierając podłogę do naszego domu właściwie od razu pojawia się kilka opcji. Parkiet, panele, płytki czy wykładzina.  Czy tylko te opcje do wyboru nam pozostają?

Otóż nie. Jest wiele dostępnych i ciekawych pomysłów. Stosując inne rozwiązania możemy wyróżnić nasze wnętrza.

Podłoga 3D

Podłoga 3D to nic innego jak grafika wydrukowana w wysokiej jakości i w dużym formacie pokryta żywicą.

Z pewnością robi ona duże wrażenie. To co znajdzie się na podłodze zależy tylko od naszej wyobraźni. Może to być woda, plaża, jakieś zwierzęta, przepaść dla tych co lubią adrenalinę. Jeśli będziesz również chciał możesz nawet zatopić w niej światłowody, co sprawi, że będzie świecić.

Jedno jest pewne, gdy uda Ci się osiągnąć ciekawy efekt  z pewnością o twojej łazience zrobi się głośno.

podłoga 3d żywicznapodłoga 3d

Sam zobacz pomysły innych.

A może jednak posadzka żywiczna bez grafiki 3D?

posadzki żywiczneposadzki żywiczne podłoga

Nie wszyscy jednak chcą mieć na podłodze wodę, delfiny, czy rekiny. Nie oznacza to jednak, że podłogi z żywicy nie znajdą u nich zastosowania. Dla osób, które chcą zachować elegancki styl pomieszczeń, podłogi z żywicy również są ciekawym i na razie rzadko spotykanym rozwiązaniem. Wystarczy oglądnąć poniższy filmik, aby zobaczyć jaki efekt można osiągnąć wykonując tego typu podłogę. Z pewnością może ona zastąpić panele, czy parkiet.

Efekt jest naprawdę świetny. Sam zobacz!

lub coś jaśniejszego

Posadzki żywiczne są bardzo wytrzymałe. Niektórzy w Polsce nawet stosują tego typu podłogi w salach tanecznych.

Wykonywanie zwykłej podłogi z żywicy wydaje się dość proste. Aby wykonać ciekawsze podłogi z żywicy trzeba być już chyba artystą, co pokazują powyższe filmiki. Lepiej więc zlecić to zadanie fachowcom. W Polsce jest sporo firm oferujących takie usługi. Wystarczy w google wpisać „podłoga 3d” lub „posadzki żywiczne” i już wyświetla się sporo firm zajmujących się ich wykonaniem.

Jeśli ktoś się zdecyduje koniecznie prześlijcie do nas zdjęcia, a chętnie umieścimy je na stronie.