Projekty domów

Sprzedaż gotowych projektów domów to nowość na naszym portalu. Dysponujemy danymi, które pozwalają nam określić najpopularniejsze projekty w 2017 roku. Sprawdź, na jakie projekty decydowali się użytkownicy.

 TOP 10 – Projekty 2017

10. Projekt domu Daniel V G2 ENERGO PLUS

Daniel V to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Został zaprojektowany, jako wysoko energooszczędny. Wyposażony został w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz system solarny. Do jego wnętrza trafia dużo światła dziennego dzięki szerokim przeszkleniom od strony ogrodu. Niestandardowy wygląd, 180 m2, 3 sypialnie, 2 łazienki i przemyślany układ pomieszczeń to powody, dla których prawdopodobnie trafił on na 10 miejsce w naszym rankingu.

Więcej o projekcie Daniel V G2 ENERGO PLUS

Daniel V G2 ENERGO PLUS

9. Projekt domu Mini 1 G1

Mini 1 to odpowiedź na tanie w budowie domy o małej powierzchni. 78 m2 to powierzchnia, która w zupełności wystarczy dla małej rodziny. Mini 1 to alternatywa dla osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania. W tym parterowym domu znalazło się miejsce na 3 sypialnie, łazienkę, osobną toaletę oraz salon z otwartą kuchnią. Do budynku dołączony jest również garaż jednostanowiskowy o powierzchni prawie 20 m2.

Więcej o projekcie Mini 1 G1

Mini 1 G1

8. Projekt domu Olaf G2

Olaf G2 to projekt posiadający bardzo dobre parametry cieplne i modną aparycję. Jego funkcjonalność została podzielona na strefę dzienną znajdującą się na parterze oraz strefę nocną na poddaszu. Dodatkowo na parterze znalazło się również miejsce na pomieszczenie mogące pełnić funkcję gabinetu, sypialni dla gości lub starszej osoby.

Więcej o projekcie Olaf G2

Projekt domu Olaf G2

7. Projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

EX 19 G2 to projekt parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem dwustanowiskowym. Od pozostałych wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, dużymi przeszkleniami i elewacją z okładziną drewnianą. Projekt posiada również praktyczny układ pomieszczeń. Serce domu pełni salon połączony z jadalnią i kuchnią. Na parterze znalazł się również gabinet, spiżarnia, pomieszczenie techniczne oraz oczywiście łazienka. Na poddaszu znalazło się miejsce na 4 sypialnie 2 łazienki oraz pralnie. Jest więc to projekt dla dużej rodziny 4-6 osób.

Więcej o projekcie EX 19 G2

Projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

6. Projekt domu Magnus II G2

Magnus II G2 to parterowy dom z poddaszem użytkowym. Tradycyjna forma ubrana w nowoczesne barwy i wykończenie spodobało się wielu rodziną. Duży salon połączony z jadalnią i kuchnią tworzą przestrzeń do spotkań rodzinnych. Na parterze znalazło się też miejsce na dużą sypialnie z garderobą i osobną łazienką oraz drugą mniejszą idealną na pokój dla dziecka. Na poddaszu 2 kolejne sypialnie, pokój oraz strych.

Więcej o projekcie Magnus II G2
Projekt domu Magnus II G2

5. Projekt domu Astrid (mała) II G2

Astrid II (mała) g2 otwiera naszą najpopularniejszą piątkę projektów 2017 roku. Jest to idealny projekt dla 3 osobowej rodziny, z możliwością późniejszej adaptacji poddasza i stworzenia kolejnego pomieszczenia. Bryła sprzyja wykonaniu energooszczędnych rozwiązań instalacyjnych, co zmniejszy jego koszty utrzymania.

Więcej o projekcie Astrid (mała) II G2

Projekt domu Astrid (mała) II G2

4. Projekt domu Daniel IV G2

Daniel IV G2 jest wyjątkowym, nowoczesnym projektem. Duża, dwupoziomowa otwarta przestrzeń w salonie sprawia, że światło dzienne może wpadać do salonu oknami dachowymi. 3 sypialnie, 2 łazienki, sprawiają, że jest to idealny projekt dla 4 osobowej rodziny. Antresola, która również wyróżnia ten projekt może posłużyć, jako biuro lub pokój rozrywki.

Więcej o projekcie Daniel IV G2

Projekt domu Daniel IV G2

3. Projekt domu Kornel V ENERGO

Projekt domu Kornel otwiera podium naszego rankingu. Ten mały dom zdobył uznanie prawdopodobnie ze względu na koszty jego budowy. Mimo to w środku znalazło się miejsce na 3 sypialnie, duży salon z kominkiem, otwartą kuchnie, łazienkę i osobną toaletę.

Więcej o projekcie Kornel V

Projekt domu Kornel V ENERGO

2. Projekt domu Simon G2

Simon G2 to nasz ulubieniec. Zajął, co prawda 2 miejsce, ale z pewnością robi wrażenie. Wyróżnia się przede wszystkim kominem, który może ogrzać nas w przytulnym salonie jak i na tarasie w chłodniejsze dni. Duże okna, nowoczesne kolory oraz drewniane wykończenie elewacji nadają temu projektu wdzięku. Układ pomieszczeń jest przemyślany, a poddasze pozostało do późniejszej adaptacji, co zminimalizuje nasze wydatki podczas budowy. W projekcie zostało również uwzględnione miejsce na garaż dwustanowiskowy.

Więcej o projekcie Simon G2

Projekt domu Simon G2

1. Projekt domu Liv 3 G2

Liv 3 G2 to zwycięzca naszego rankingu. Projekt został sprytnie podzielony między strefę dzienną a sypialnianą. Na parterze w strefie sypialnianej znalazły się 3 sypialnie oraz 2 łazienki. W części dziennej znajduje się salon z dużymi oknami rozjaśniającymi pomieszczenie i kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Dom posiada garaż dwustanowiskowy i poddasze do późniejszej adaptacji. Cechą charakterystyczną jest również częściowo zadaszony taras. Jest więc to dom idealny dla 3-4 osobowej rodziny, średniej wielkości oraz możliwością późniejszej adaptacji wraz z rosnącymi potrzebami.

Więcej o projekcie Liv 3 G2

Projekt domu Liv 3 G2

Projekty 2017 – Skrót projektów z rankingu