Lokal użytkowy: Bielawa ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynki 2306 m2 Bielawa

NIERUCHOMOŚĆ zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta. Odległość śródmieścia wynosi ok. 800m. Do wszystkich punktów usługowo-administracyjnych oraz transportu publicznego odległość wynosi w granicach 1000 m.

TYP NIERUCHOMOŚCI: biurowe
Powierzchnia budynków: 2306 m2
Powierzchnia gruntów: 4011 m
OCHRONA KONSERWATORA - nie

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Liczba pięter: 0-2
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, gaz, ogrzewanie
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg
- Garaż: Nie
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO działki gruntu o pow. 4011 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do budynków posadowionych na gruncie.
Działka jest zabudowana dwoma budynkami:
A/ WOLNOSTOJĄCYM , trzykondygnacyjnym o charakterze biurowo - techniczno-mieszkalnym o pow. użytkowej 2159,43 m2, w którym zlokalizowane są dwa lokale mieszkalne, niewyodrębnione, zajmowane na podstawie umów najmu o pow. 64,80 m2 każdy.
B/ MAGAZYNOWYM jednokondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 147,18 m2, stanowiącym kompleks magazynowo-garażowy.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury technicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 462,11 m2
- nieodpłatnej służebności przesyłu sieci biegnących w gruncie.
Powierzchnia strefy wynosi 196,00 m2. W strefie tej będzie obowiązywać ograniczenie sposobu korzystania z nieruchomości oraz możliwość wstępu przez ekipy przedsiębiorstwa w celu dokonywania napraw awarii, konserwacji urządzenia, remontów, itp.

PRZEZNACZENIE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie rozproszonej zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji budownictwa mieszkaniowego niskiego - strefa pośrednia miejscowości.
Nieruchomość położona jest na terenie, oznaczonym symbolem U/MS - usługi/tereny zabudowy mieszkaniowej średniej intensywności.

GMINA BIELAWA położona jest w południowo-wschodniej części województwa dolnośląskiego, w Powiecie Dzierżoniowskim, w odległości 67 km od stolicy województwa dolnośląskiego - Wrocławia. Dzięki znakomitemu położeniu miasta Bielawa ma zagwarantowany bliski dostęp do stolic europejskich, np. do Pragi - ok. 250 km, Berlina 340 km, Wiednia - ok. 350 km i Warszawy ok. 410 km. Przejście graniczne z Republiką Czeską w Tłumaczowie oddalone jest o ok. 30 km, w Kudowie Słonem o 85 km, a z Niemcami w Zgorzelcu - 160 km (ryc. 2). Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 384 Wrocław - Nowa Ruda - Tłumaczów.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 750 000,00 zł

Cena na metr 2:

758,89 zł

Powierzchnia:

2306m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść