Lokal użytkowy: Karpacz ul.Opis:


POLECAM NA SPRZEDAŻ OKAZAŁY PENSJONAT ZLOKALIZOWANY W SAMYM CENTRUM KARPACZA

Przedmiotem sprzedaży jest dobrze prosperujący pensjonat w Karpaczu, położony w samym jego centrum, a zarazem w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na Śnieżkę.

Pensjonat jest trzypoziomowym budynkiem o ciekawym, charakterystycznym kształcie z dużymi balkonami. Pensjonat został wybudowany w 1986 roku. W roku 2007 przeprowadzono kapitalny remont budynku, a w 2011 remont parteru. W budynku wymieniono 80% okien. Znajdujące się w budynku wyposażenie zostało zakupione w 2007 roku.

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 400m2, natomiast użytkowa 280m2. Istnieje możliwość rozbudowy budynku o kolejne piętro. Działka nieruchomości posiada powierzchnię 1032m2.

Pensjonat składa się z dwóch poziomów przystosowanych do wynajmu oraz piętra prywatnego (2 piętro), stanowiącego odrębne mieszkanie. Mieszkanie to zajmuje około 100m2 i posiada 3 pokoje.

Do dyspozycji gości znajduje się łącznie 10 pokoi, każdy z łazienką. Na parterze mieszczą się 4 pokoje oraz w pełni wyposażona kuchnia do dyspozycji gości hotelowych. Pozostałe 6 pokoi znajduje się na 1 piętrze. Pokoje są 2 lub 4 osobowe. Ponadto w obiekcie znajduje się 5 osobowe studio.

W pensjonacie do dyspozycji gości jest łącznie 27 miejsc noclegowych. Wykorzystując znajdujące się na 2 piętrze mieszkanie, istnieje możliwość zwiększenia tej liczby do 40.

Na parterze mieści się garaż i kotłownia. Budynek jest ogrzewany nowym piecem kondensacyjnym 2-funkcyjnym firmy Wissman. Ogrzewanie gazowe, węglowe -tradycyjne lub olejowe (obecnie odłączone). W obiekcie znajduje się piwnica, składająca się z trzech pomieszczeń.

Na terenie działki znajduje się między innymi bezpieczny parking oraz miejsce do grillowania. Działka jest ogrodzona oraz posiada robioną na zamówienie kutą ozdobną bramę wjazdową z furtką.

Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym, turystycznym miejscu. Obiekt otacza spokojna okolica i doskonała infrastruktura. W odległości ok. 25m znajduje się Żabka, a nieco dalej również Biedronka, Netto oraz poczta. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne między innymi: Wyciąg Kolorowa, Wyciąg na Kopę, Szklarska Poręba, Szrenica, czeski Harrachov oraz Aqua Park.

Karpacz to typowo górska miejscowość turystyczna, leży u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy - Śnieżki, w dolinie Łomnicy. Teren ten to najatrakcyjniejsza część Sudetów Zachodnich i najbardziej charakterystyczne miejsce Karkonoszy. Miasto położone jest na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., w wąskiej i stromej dolinie Łomnicy. Doskonałe warunki terenowe i pogodowe w Karpaczu powodują, iż jest on znanym ośrodkiem sportów zimowych i punktem wyjściowym licznych szlaków turystycznych.

Pensjonat stanowi atrakcyjną inwestycję w doskonałej lokalizacji.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: 0
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

999 000,00 zł

Cena na metr 2:

3 567,86 zł

Powierzchnia:

280m2

Telefon kontaktowy:

690 -516-202

Formularz kontaktowy:

Treść