Lokal użytkowy: Wrocław Fabryczna ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynek 2382 m2 Wrocław Fabryczna

NIERUCHOMOŚĆ zlokalizowana jest na osiedlu Gądów Mały w dzielnicy Fabryczna w odległości ok. 5 km od centrum Wrocławia, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z lat 80-tych XX w.

Lokalizacja nieruchomości usytuowana pomiędzy centrum miasta i autostradową obwodnicą miasta, przy drodze tranzytowej DK5, w otoczeniu intensywnej zabudowy mieszkaniowej uzupełnionej obiektami usługowo-handlowymi, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji publicznej i z dogodnym dojazdem do węzłów dróg krajowych i autostrady. Dostęp do nieruchomości jest bezpośrednio z ulicy.

Najbliższy dworzec PKP położony jest w odległości ok. 1,8 km. Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław - Strachowice jest odległy od nieruchomości o 6,2 km.

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg, autostrada, lotnisko
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, gaz, ogrzewanie
- Liczba pięter: 2
- Garaż: Tak
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego
- TYP NIERUCHOMOŚCI: BIUROWO-MAGAZYNOWE

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO działki o powierzchni 4895 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI budynku o powierzchni użytkowej 2382 m2 posadowionego na tym gruncie.

NIERUCHOMOŚĆ składa się z trzech działek gruntu o łącznej powierzchni 4.895,00 m2 o kształcie zbliżonym do trapezu, którego bok wzdłuż ulicy ma długość ok. 66 m.
W centralnej części działki posadowiony jest zespół trzech połączonych ze sobą segmentów tworzących budynek o całkowitej powierzchni 2382,40 m2.
1-piętrowa część techniczna po południowej stronie ma powierzchnię zabudowy 78,00 m2,
część środkowa to 3-piętrowy budynek biurowo-usługowy o powierzchni zabudowy 528,00 m2, część północna to 1-piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 162,00 m2.

PRZEZNACZENIE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 2U/US - teren usług. Dla terenów oznaczonego symbolem 2U/US plan ustala następujące podstawowe przeznaczenie terenów: administracja, finanse, gastronomia, handel detaliczny w obiektach o powierzchni sprzedażowej do 2.000 m2, kultura, turystyka, wypoczynek.

OCHRONA KONSERWATORA - NIE

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury technicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 658,80 m2,
-nieodpłatnej służebności przesyłu sieci technicznych biegnących w gruncie,
- infrastruktury na dachu o pow. połaci dachowej ok. 225 m2.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

6 500 000,00 zł

Cena na metr 2:

2 728,80 zł

Powierzchnia:

2382m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść