Lokal użytkowy: Inowrocław ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynek 2000 m2 Inowrocław

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w środkowo-wschodniej części Inowrocławia, na osiedlu Rąbin, ok. 3 km na południowy zachód od centrum miasta.

Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz obiekty handlowo-usługowe - nieruchomość jest oddalona od Galerii Solnej o ok. 400 m. W odległości około 1,2 km na południe od przedmiotowej nieruchomości znajduje się stacja kolejowa.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o łącznej powierzchni 3632 m2 oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie BUDYNKU BIUROWO-TECHNICZNEGO o powierzchni użytkowej 2006,90 m2 .

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY - obiekt dwu kondygnacyjny (piwnica i parter), w pełni podpiwniczony, trzy-klatkowy z dziedzińcem w części środkowej. W piwnicy zlokalizowane są pomieszczenia magazynowe/techniczne. Na parterze piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe.

MEDIA: sieć energetyczna, sieć wodociągowa, kanalizacja, sieć telefoniczna, centralne ogrzewanie.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolami:
- ET - teren urządzeń telekomunikacyjnych i administracji.
- U - teren nieuciążliwych usług i administracji bez zabudowy mieszkaniowej z komunikacją wewnętrzną.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie bezterminowe prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej; DOTYCZY:
1) powierzchni 495,04 m2 w budynku na zasadzie użytkowania;
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

INOWROCŁAW - miasto położone w połudnowo-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego nad rzeką nad rzeką Noteć, oddalone ok. 36 km od Torunia.
Miasto jest istotnym węzłem kolejowym i drogowym oraz wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym, usługowym i uzdrowiskowym.
Od 2013 roku w granicach miasta znajduje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Rozwinięty jest przemysł chemiczny, szklarski, maszynowy, metalowy, poligraficzny i spożywczy.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 600 000,00 zł

Cena na metr 2:

800,00 zł

Powierzchnia:

2000m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść