Lokal użytkowy: Skierniewice ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynki 837 m2 Skierniewice

Nieruchomość położona w bezpośredniej bliskości centrum miasta w kierunku północnym. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej oraz pojedyncze obiekty usługowe i użyteczności publicznej.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 3355 m2 oraz prawo własności do zabudowań o łącznej powierzchni 837 m2 posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowo-technicznego A o powierzchni całkowitej 464,65 m2
- budynku biurowo-technicznego B o powierzchni całkowitej 244,14 m2
- wiaty magazynowe o powierzchni całkowitej 127,75 m2
- budynkiem agregatowni o powierzchni całkowitej 39 m2

Teren nieruchomości jest częściowo ogrodzony, częściowo utwardzony kostką.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY A - obiekt trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, wolnostojący. Na kondygnacjach nadziemnych znajdują się pomieszczenia biurowo - usługowe, zaś w piwnicy budynku usytuowane są pomieszczenia techniczne.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY B - obiekt o jednej kondygnacji, wybudowany z cegły, nieocieplony i niepodpiwniczony, przykryty stropodachem płaskim krytym papą. Od strony południowo-zachodniej przylega do budynku mieszkalnego, położonego na działce sąsiedniej.

MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem UŁ - zabudowa o funkcji poczty i telekomunikacji.

OCHRONA KONSERWATORA - nie

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie bezterminowe prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
1) użytkowanie - w zakresie powierzchni technicznej w budynku A wynoszącej 18,40 m2
2) służebność przesyłu - w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej usytuowanej w gruncie zbywanej nieruchomości.

SKIERNIEWICE - miasto położone w centrum Polski, pomiędzy Warszawą i Łodzią. Skierniewice to miasto o dużym potencjale gospodarczym i turystycznym, spełniające wymagania określone dla polskich uzdrowisk. Wykorzystanie bogatych źródeł wód geotermalnych jest szansą dla rozwoju całego miasta.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 100 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 314,22 zł

Powierzchnia:

837m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść