Lokal użytkowy: Lublin Bronowice ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynki Lublin 1640 m2 Bronowice Os Przyjaźni

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części Lublina, w dzielnicy Bronowice. W pobliżu nieruchomości krzyżują się główne arterie komunikacyjne tej części miasta. Ulica przy nieruchomości jest drogą lokalną zapewniającą dostęp do osiedla mieszkaniowego „Przyjaźni”, na którym zlokalizowana jest nieruchomość.

Ze względu na położenie w niewielkiej odległości od jednych z głównych arterii, nieruchomość cieszy się bardzo dobrą dostępnością zarówno dla ruchu kołowego jak i dla środków komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się około 100 m od przedmiotowej nieruchomości.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO działki gruntu o powierzchni 3134 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI BUDYNKÓW usytuowanych na działce.

Nieruchomość jest ogrodzona, część działki jest utwardzona i stanowi ciąg pieszo-jezdny prowadzący do budynków usytuowanych na działce oraz parking dla samochodów.

BUDYNEK GŁÓWNY, BIUROWO-TECHNICZNY A o powierzchni użytkowej 1640 m2 jest wolnostojący, wzniesiony w 1958 r., podpiwniczony, dwukondygnacyjny. W piwnicy budynku mieszczą się pomieszczenia magazynowe, obecnie w części użytkowane na potrzeby urządzeń technicznych. Na parterze i I piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe i sanitarne. Część parteru zajmują urządzenia techniczne. Główne wejście do budynku znajduje się od strony południowowschodniej. Dodatkowe wejście usytuowane jest z tyłu budynku.

Pozostałe budynki:
BUDYNEK WARTOWNI B o powierzchni użytkowej 9,20 m2
BUDYNEK GARAŻOWY D o powierzchni użytkowej 38,60 m2
BUDYNEK MAGAZYNOWY E o powierzchni użytkowej 84,20 m2
BUDYNEK GARAŻOWY F o powierzchni użytkowej 15,10 m2

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie bezterminowe prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- pomieszczeń, w których znajduje się czynna infrastruktura techniczna oraz służebność przesyłu dla infrastruktury biegnącej w gruncie nieruchomości.

MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się na terenach infrastruktury telekomunikacyjnej, infrastruktury elektroenergetycznej oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

OCHRONA KONSERWATORA - takOferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

2 600 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 577,67 zł

Powierzchnia:

1648m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść