Lokal użytkowy: Żary ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ Budynki 2253 m2 ŻARY

Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach śródmiejskiej strefy miasta, ok. 600m od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie nieruchomości dominuje zabudowa usługowo-mieszkaniowa, po przeciwnej stronie znajduje się stacja kolejowa PKP. Nieruchomość sąsiaduje od północy z działką zabudowaną nowym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym, od zachodu z działką niezabudowaną, na której urządzony jest ogólnodostępny parking.

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO działek o łącznej powierzchni 2689 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- BUDYNKU BIUROWO-TECHNICZNEGO „A” o powierzchni użytkowej 2136,46 m2
- BUDYNKU TECHNICZNEGO „B” o powierzchni użytkowej 117,26 m2

Przedmiotem sprzedaży jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO gruntu o powierzchni 2689 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań o powierzchni 2253 m2 posadowionych na tym gruncie.

Nieruchomość tworzy zwarty teren na którym:
- Działka nr 1 zabudowana jest budynkiem biurowo-technicznym, położonym w jej centralnej części. Część wschodniej ściany budynku położona jest w granicy działki i przylega do budynku posadowionego na sąsiedniej działce. Południowo-wschodnia część działki jest utwardzona kostką Bauma i wraz z częścią sąsiedniej działki tworzy dziedziniec, na którym urządzono parking.
- Działka nr 2 zabudowana jest budynkiem technicznym oraz częściowo użytkowana, jako parking dla samochodów osobowych.

BUDYNEK BIUROWO-TECHICZNY - obiekt o 2 kondygnacjach nadziemnych jednak z uwagi na zróżnicowaną wysokość pomieszczeń oraz topografię działki faktycznie w budynku także kondygnacje pośrednie -0,5 + 0,5; całkowicie podpiwniczony. Aktualnie budynek wykorzystywany na zróżnicowane funkcje. Na poziomie podpiwniczenia zlokalizowane pomieszczenia techniczne z infrastrukturą techniczną oraz pomieszczenie magazynowe. Na kondygnacji parteru zlokalizowane pomieszczenie handlowe, powierzchnie biurowe. Na kondygnacji pierwszego piętra zlokalizowane są pomieszczenie biurowe.

BUDYNEK TECHNICZNY - obiekt jednokondygnacyjny budynek wykonany w technologii tradycyjnej oferuje podstawowy standard wykończenia i jest użytkowany na cele techniczne i magazynowe.

MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest w strefie śródmiejskiej - funkcja administracyjna, usługowa i mieszkaniowa, tereny usług o swobodnej lokalizacji. Na działkę wydana była decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie wejścia do budynku.

OCHRONA KONSERWATORA - nie

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie bezterminowe prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- łącznie powierzchni 751,76 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania
- gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

ŻARY - miasto i gmina położone w południowej części województwa lubuskiego, oddalone ok. 46 km od Zielonej Góry. Miasto leży ok. 10 km od drogi krajowej nr 18 (trasa europejska E36), na przecięciu się dróg krajowych nr 12 i nr 27. Otoczone jest obwodnicą.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 350 000,00 zł

Cena na metr 2:

599,20 zł

Powierzchnia:

2253m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść