Lokal użytkowy: Kraków Śródmieście ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ BUDYNKI 3429 m2 Kraków PRĄDNIK CZERWONY

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach centrum Krakowa, w północnej części miasta, w dzielnicy Prądnik Czerwony, która od ścisłego centrum oddalona jest o około 5 kilometrów. Ze względu na położenie w niewielkiej odległości od przebiegu przez miasto drogi krajowej nr 79 oraz głównych arterii Krakowa, nieruchomość cechuje bardzo dobra dostępność, zarówno dla ruchu kołowego jak i dla środków komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przy nieruchomości.

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg, autostrada, lotnisko
MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon
- Liczba pięter: 4
- Garaż: Tak
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO gruntu o powierzchni 4571 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań o powierzchni 3429 m2 posadowionych na tym gruncie.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY jest nieruchomość składająca się z działki gruntu o powierzchni 4571 m2 oraz budynków i budowli usytuowanych na działce, zlokalizowanych w Krakowie, a także nieruchomość lokalowa stanowiąca lokal użytkowy usytuowany w budynku mieszkalnym. Teren nieruchomości jest ogrodzony, na parkingu znajduje się około 60 miejsc postojowych dla samochodów osobowych.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY umiejscowiony w centralnej części działki jest obiektem niepodpiwniczonym, posiadającym pięć kondygnacji naziemnych, a jego powierzchnia użytkowa to 3137 m2. Wewnątrz zaaranżowane są pomieszczenia biurowe, techniczno-magazynowe oraz socjalne.

BUDYNEK TECHNICZNY o powierzchni 195 m2 składa się z części technicznej oraz mieszkalnej. W części mieszkalnej gdzie znajduje się stanowiący część przedmiotu sprzedaży lokal użytkowy budynek jest trzy kondygnacyjny i podpiwniczony. W części technicznej budynek jest jednokondygnacyjny niepodpiwniczony, znajdują się w nim stacja trafo, agregat oraz pomieszczenia magazynowe. Lokal użytkowy znajdujący się w części mieszkalnej jest o powierzchni 28 m2, składa się z pomieszczenia zaadaptowanego na cele biurowe oraz pomieszczenia sanitarnego.
Na posesji znajduje się także wiata-garaż o powierzchni 97 m2.

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z ustaleniami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Krakowa przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest w strefie terenów zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z dopuszczalną funkcją usług inwestycji celu publicznego.

W POBLIŻU
W otoczeniu dominuje zabudowa usługowa (supermarkety, stacja paliw) oraz biurowa (Krakowskie Centrum Biurowe), a także budynki mieszkaniowe wielorodzinne i willowe usytuowane w dalszej linii zabudowy.

OCHRONA KONSERWATORA - Nie

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie nieograniczone w czasie prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- powierzchni 849,48 m2 w budynku biurowo-technicznym i budynku technicznym na zasadzie użytkowania
- gruntu na zasadzie służebności przesyłu.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

9 500 000,00 zł

Cena na metr 2:

2 770,49 zł

Powierzchnia:

3429m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść