Lokal użytkowy: Kraków Balice ul. WrzosowaOpis:


dom na sprzedaż, Balice w sąsiedztwie Pałacu RadziwiłłówBalice, Atrakcyjna CENA! 0% Prowizji!


Oferujemy dom w pięknej, zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku a zarazem z szybkim dojazdem do centrum Krakowa (odległość do centrum-9km, do rynku 12km), położenie nieruchomości od centrum, jest niemal równa odległości jaką należy przebyć do Nowej Huty z centrum!! a przy tym zyskujemy ciszę, zieleń,łąki,lasy oraz czyste powietrze na co narzekają mieszkańcy Krakowa! . Nieruchomość położona jest na lekko nachylonej działce o ekspozycji Południowej!, do której prowadzi krótka,boczna ulica dojazdowa. Powierzchnia działki wynosi 18,5 ara i jest w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Radziwiłłów.

Dom posiada 2 kondygnacje, pierwsza kondygnacja o przeznaczeniu użytkowo/biurowo/magazynowym oraz mieszkalnym: składa się z 3 pokoi/pomieszczeń, 2 kuchni, 2 łazienek oraz obszernej kotłowni. Druga kondygnacja została przystosowana na cele mieszkalne i składa się z 3 pokoi, salonu, jadalni, kuchni, wc, łazienka oraz pomieszczenia gospodarczego, dodatkowo dom posiada taras, balkon oraz osobny murowany garaż. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 286m2, z czego pierwsza kondygnacja: 105,42m2, druga kondygnacja: 182,36m2. Na podłogach parkiet/wykładzina/terakota, doprowadzone media(prąd,woda,gaz z sieci miejskiej,kanalizacja). Dom może służyć na cele mieszkalne dla dwóch rodzin lub na cele mieszkalno-biznesowe, od momentu powstania był on wykorzystywany w celach mieszkalnych jak również, w celach prowadzenia działalności gospodarczej( m.in. lakiernia, hurtownia okulistyczna,drukarnia, zakład spedycyjny) bez wątpienia wpływ na to, ma sąsiedztwo z oddziałem Poczty Polskiej i port lotniczy w Balicach!
Podłączone jest 6 linii telefonicznych, dla sprawnego działania biura/firmy

Materiał budulcowy: pełny pustak/cegła.
Elewacja budynku pokryta sidingiem od frontu, pod nim znajduje się gładki tynk, dach przykryty blachą , ogrzewanie własne gazowe (bardzo wydajny piec) , budynek z pełnego pustaka, ocieplony styropianem 10cm. Dom został wybudowany w 1985, a w 1993 przeszedł rozbudowę i remont.


Działka zagospodarowana, częściowo ogrodzona, brama wjazdowa na pilota.
Okolica spokojna z dużą ilością zieleni w otoczeniu przeważa zabudowa jednorodzinna . W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Dom wymaga remontu/odświeżenia, w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu.
Więcej zdjęć dostępne pod adresem: www.sadurscy.pl

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego!!
Cena: 890.000zł (do negocjacji)

Kuba
+48 510 087 993
kuba@sadurscy.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803)


Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:
Media:
  • internet
  • prąd
  • siła
  • gaz
  • woda
  • telefon
  • ogrzewanie

Youtube:

Mapa:

Cena całkowita:

890 001,00 zł

Cena na metr 2:

3 101,05 zł

Powierzchnia:

287m2

Telefon kontaktowy:

510 -087-993

Formularz kontaktowy:

Treść