Lokal użytkowy: Ożarów Mazowiecki Konotopa ul. BroniszeOpis:


ATRAKCYJNIE POŁOŻONA HALA MAGAZYNOWA WRAZ POWIERZCHNIA BIUROĄ DO SPRZEDAŻY OD ZARAZ

Hala wielkości około 400m2, gdzie większość stanowi powierzchnia magazynowa , a pozostała część służy jako biuro i pomieszczenia socjalne. W części socjalnej mieści się WC i pokój dla pracowników, pomieszczenie gospodarcze z piecem wielofunkcyjnym.Dalej w części biurowej, powierzchnia sprzedażowa, recepcja, i przeszklony gabinet. Całość ogrzewana. Hala magazynowa o dwóch poziomach wielkości. Lokal idealny na małą produkcje , magazyn lub siedzibę firmy. Wszelkie media podłączone na działce.

Oferta atrakcyjna ze względu na dużą działkę 4698m2, gdzie możliwa jest także zabudowa mieszkaniowa. Działka w pierwszej linii zabudowy, w miejscowości niedaleko ulicy Poznańskiej na wysokości Bronisze. Bardzo dobry dojazd zapewnia pobliska trasa szybkiego ruchu i autostrada, niemniej jednak działka ze względu na położenie jest bardzo cicha. Działka w kształcie prostokąta, dłuższa podstawa to prawie 200 m2, szerokość działki to 25 m2. Dostęp do działki od asfaltowej drogi gminnej, o małym natężeniu ruchu.

W ostatnich latach w rejonie tym dynamicznie rozwija się budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (dość duża ilość całkiem ekskluzywnych nowych domów). W bardzo bliskiej odległości od prezentowanej działki przebiega linia kolejowa. Teren objęty uchwalonym i obowiązującym ,,miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego".


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: przemysł i produkcja
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 200 000,00 zł

Cena na metr 2:

255,32 zł

Powierzchnia:

4700m2

Telefon kontaktowy:

502 -600-109

Formularz kontaktowy:

Treść