Lokal użytkowy: Warszawa Śródmieście ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ BUDYNEK 2112 m2 Warszawa Śródmieście

NIERUCHOMOŚĆ zlokalizowana jest w północnej części dzielnicy Śródmieście, 2 km na północ od Dworca Centralnego i ścisłego centrum miasta.
Centralna lokalizacja nieruchomości umożliwia bardzo dobry dojazd transportem publicznym - w pobliżu nieruchomości znajdują się przystanki linii autobusowych, tramwajowych oraz stacja metra Ratusz Arsenał położona przy Placu Bankowym.

W otoczeniu nieruchomości dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna o niskiej intensywności, obiekty o charakterze handlowym, administracyjnym i biurowym oraz rekreacyjny teren zielony. W nieco dalszym otoczeniu znajduje się Muzeum Historii Żydów Polskich, Ogród Krasińskich, Komenda Stołeczna Policji, Plac Bankowy, Teatr Wielki - Opera Narodowa.

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, tramwaj, pociąg, autostrada, lotnisko, metro
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon
- Liczba pięter; 3
- Garaż; Nie
- Piwnica; Tak
- Informacje planistyczne: Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO gruntu o powierzchni 924 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań o powierzchni 2112 m2 posadowionych na tym gruncie.

Oferowana nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 924 m2. Jej wschodnią i centralną część zajmuje BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY, pozostały teren działki jest używany jako parking. Teren działki jest ogrodzony wzdłuż zachodniej i południowej granicy. Wjazd na nieruchomość odbywa się przez bramę od strony północnej bezpośrednio z ulicy, a dostęp dla ruchu pieszego jest możliwy od strony wschodniej.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY o powierzchni użytkowej 2112,75 m2 składa się z piwnicy oraz czterech kondygnacji nadziemnych. Wewnątrz znajduje się urządzona powierzchnia biurowa, wyremontowana w 2010 roku. W północnej części budynku na parterze oraz na I piętrze mieści się ponadto 7 lokali mieszkalnych. Część mieszkalna oraz biurowo-techniczna posiadają indywidualne wejścia do budynku, oba usytuowane na wschodniej elewacji.

PRZEZNACZENIE - STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Według ustaleń Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego M. St. Warszawy przedmiotowa działka znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem (M1).30 - tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, na których:
1. ustala się priorytet dla lokalizowania funkcji mieszkaniowej i niezbędnych inwestycji celu publicznego z zakresu infrastruktury społecznej, terenów ogólnodostępnej zieleni urządzonej i sportu powszechnego oraz usług podstawowych
2. maksymalna wysokość zabudowy wynosi 30 m, a średni wskaźnik intensywności zabudowy 2,0.

OCHRONA KONSERWATORA - Nie

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego zabezpieczającego dostęp do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości, na zasadzie użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 285,25 m2 (poziom -1: 153,37 m2, II piętro: 131,88 m2)


Nieruchomość znajduję się 5 minut drogi od stacji metra: Metro Ratusz Arsenał!


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

12 000 000,00 zł

Cena na metr 2:

5 681,82 zł

Powierzchnia:

2112m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść