Lokal użytkowy: Brzeg ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ BUDYNKI 2159 m2 Brzeg

NIERUCHOMOŚĆ zlokalizowana w strefie śródmiejskiej miasta, w okolicy punkty handlowo-usługowe. BRZEG - miasto i gmina położone w północno-zachodniej części województwa opolskiego, w odległości ok. 45 km od Opola i ok. 63,5 km od Wrocławia. Miasto jest ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym w skali całego kraju ze względu na obecność fabryki maszyn rolniczych, silników elektrycznych, zakłady tłuszczowe, cukiernicze.

Typ nieruchomości: biurowe
Powierzchnia budynków: 2159 m2
Powierzchnia gruntów: 2077 m2

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, gaz, ogrzewanie
- Liczba pięter: 2
- Garaż: Nie
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO działek o łącznej powierzchni 2077 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- BUDYNKIEM BIUROWO-TECHNICZNYM o powierzchni 1018,23 m2
- BUDYNEK BIUROWY o powierzchni 1141,08 m2.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY - obiekt 4-kondygnacyjnyny (piwnica, parter, I piętro, poddasze użytkowe), całkowicie podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej. Dach drewniany kryty dachówką oraz papą. Do budynku bezpośrednio przylega inny budynek.
BUDYNEK BIUROWY - obiekt 4-kondygnacyjny (piwnica, parter, I piętro, poddasze użytkowe), częściowo podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej z cegły pełnej. Dach drewniany kryty blacho dachówką.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury technicznej pozostającej w BUDYNKU BIUROWO-TECHNICZNYM na zasadzie użytkowania powierzchni 393,56 m2.

PRZEZNACZENIE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym jako: Strefa III - zabudowa mieszkaniowo - usługowa o wysokiej intensywności, posiadający charakter śródmiejski, uwarunkowany historycznie; U - tereny usługowe wraz z towarzyszącym mieszkalnictwem oraz zielenią.

OCHRONA KONSERWATORA - NIEInformacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 400 000,00 zł

Cena na metr 2:

648,45 zł

Powierzchnia:

2159m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść