Lokal użytkowy: Głubczyce ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ BUDYNKI 1713 m2 Głubczyce

NIERUCHOMOŚĆ położona jest w centrum miasta, w obrębie zwartej i zorganizowanej zabudowy miejskiej o dominującej funkcji budownictwa mieszkalno-usługowego - strefa ekonomiczna śródmiejska. Dostęp do działki bezpośrednio drogami o trwałej nawierzchni. W najbliższym otoczeniu znajduje się bank, park oraz zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Typ nieruchomości: biurowo-techniczne
Powierzchnia budynków: 1713 m2
Powierzchnia gruntów: 1990 m2

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, internet
- Liczba pięter: 2
- Garaż: Tak
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO działki o powierzchni 1990 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI posadowionych na niej budynków o powierzchni 1713 m2

NIERUCHOMOŚĆ gruntowa o powierzchni 1990 m2 zabudowana jest -- BUDYNKIEM BIUROWO-MIESZKALNYM, -- BUDYNKIEM TECHNICZNYM, -- BUDYNKIEM TECHNICZNYM
-- BUDYNKIEM TECHNICZNO-GARAŻOWYM.

BUDYNEK BIUROWO-MIESZKALNY to obiekt czterokondygnacyjny, podpiwniczony, wolnostojący wykonany w technologii tradycyjnej. W budynku znajduje się jedna klatka schodowa, Do budynku prowadzi sześć wejść: trzy od strony południowej, dwa od strony wschodniej oraz jedno od strony północnej. W budynku, na parterze, znajdują się dwa lokale mieszkalne (aktualnie niewyodrębnione), jeden stanowiący pustostan, drugi o powierzchni użytkowej 70,00 m2.
BUDYNKI TECHNICZNE to obiekty jednokondygnacyjne, niepodpiwniczone.

Pomiędzy BUDYNKAMI A I B posadowiony jest maszt stalowy kratowy telekomunikacyjny - który nie jest przedmiotem sprzedaży. Teren poza zabudową w większości utwardzony kostką, miejscami zagospodarowany zielenią, nieruchomość jest ogrodzona.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury technicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
- powierzchni 478,10 m2 w budynkach A, B D na zasadzie użytkowania;
- powierzchni 68,80 m2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu.
- użytkowanie powierzchni pod wieżą 50 m2

PRZEZNACZENIE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
- działka nr 1 położona jest na obszarze o podstawowym przeznaczeniu: tereny zabudowy mieszkaniowej usługowej (handlu, gastronomi, rzemiosła nieuciążliwego usługowego) o symbolu 38u;
- działka nr 2 położona jest na obszarze o podstawowym przeznaczeniu: tereny zabudowy mieszkaniowej usługowej (handlu, gastronomi, rzemiosła nieuciążliwego usługowego) o symbolu 38u oraz tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o symbolu 39mw.

OCHRONA KONSERWATORA - TAK
Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 100 000,00 zł

Cena na metr 2:

642,15 zł

Powierzchnia:

1713m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść