Lokal użytkowy: Łańcut Podzwierzyniec ul.Opis:


Do sprzedania lokal biurowo-handlowo-usługowy w Łańcucie.Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu 2255m2.Lokalizacja: Łańcut ul. Podzwierzyniec, przy wjeździe na autostradę. Pełna komunikacja zarówno autem jak i komunikacją miejską. Budynek widoczny z drogi głównej, ładnie wyeksponowany.

Dojazd autostradą do pierwszego zjazdu w Rzeszowie (ul. Lubelska) w 10 minut do drugiego zjazdu (ul. Warszawska) 13 minut.
Opis techniczny budynku: Budynek wolnostojący, murowany, czterokondygnacyjny w całości podpiwniczony. W bardzo dobrym stanie technicznym. W 2010 rok został gruntownie zmodernizowany. Ocieplony, okna PCV. Na podłogach w całym budynku płytki.

Ogrzewanie własne gazowe, podzielone na strefy. 8 niezależnych stref ogrzewania, w każdej strefie piec gazowy. Na każdej kondygnacji toalety w pełni sprawne i wyposażone.

Większość pomieszczeń klimatyzowanych.
W całym budynku nowa instalacja internetowa oraz telekomunikacyjna.

Około 100 miejsc parkingowych przed budynkiem. Przed budynkiem duży plac parkingowy oraz dookoła budynku własne miejsca parkingowe.Rozkład pomieszczeń:

Parter: 8 pomieszczeń w tym 4 po 120 m2 z możliwością ich łączenia oraz dzieleniaNa każdej kondygnacji oddzielne toalety i pomieszczenia socjalne.

Układ budynku pozwala na wydzielenie oddzielnych stref bądź odrębnych, niezależnych lokali.

Przez środek biegnie klatka schodowa, od której odchodzą na dwie strony skrzydła biurowca. Na parterze stróżówka oraz miejsce na recepcję. Na każdej kondygnacji, duży przestronny korytarz, który można przeznaczyć np na poczekalnię.Przeznaczenie budynku:

- przychodnia lekarska, szpital, usługi medyczne

- biura, urzędy

- szkoła

- cicha produkcja

- handelCena: 3 500 000 zł netto
Kontakt:
Bracia Ożóg Nieruchomości

tel. 608 096 863
ul. Krzyżanowskiego 4A
35-329 Rzeszów

www.braciaozog.pl

www.facebook.com/braciaozog/Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

3 500 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 552,11 zł

Powierzchnia:

2255m2

Telefon kontaktowy:

608 096 863

Formularz kontaktowy:

Treść