Lokal użytkowy: Białystok Bojary ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ BUDYNKI 1964 m2 Białystok

NIERUCHOMOŚĆ zlokalizowana jest w centralnej części Białegostoku, niespełna 2 km na wschód od centrum miasta. Budynek zlokalizowany jest ok. 50m od skrzyżowania głównych arterii w tej części miasta, i stanowi łącznik pomiędzy centrum miasta a obwodnicą Białegostoku.
Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się ok. 200m od przedmiotowej nieruchomości. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa.

Typ nieruchomości: biurowe
Powierzchnia budynków: 1964 m2
Powierzchnia gruntów: 3363 m2

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, internet, ogrzewanie
- Liczba pięter: 3
- Garaż: Tak
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO gruntu o powierzchni 3363 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań o powierzchni 1964 m2 posadowionych na tym gruncie.

NIERUCHOMOŚĆ stanowi działka o powierzchni 3363 m2 oraz BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY zlokalizowane w Białymstoku. Działka ma nieregularny kształt i jest zabudowana wolnostojącym BUDYNKIEM BIUROWO-TECHNICZNYM oraz BUDYNKIEM NIEMIESZKALNYM (trafostacja posadowiona przez Zakład Energetyczny), który nie podlega sprzedaży. W zachodnim narożniku działki zlokalizowany jest blaszany garaż.

NIERUCHOMOŚĆ ogrodzona jest ogrodzeniem wykonanym z siatki stalowej. Teren nieruchomości jest w dużej mierze utwardzony płytami betonowymi, częściowo utwardzony kostką, częściowo pokryty zielenią urządzoną.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY jest obiektem o powierzchni 1964 m2, wolnostojącym, o czterech kondygnacjach naziemnych, podpiwniczony (1 kondygnacja podziemna). Ponadto budynek posiada oddzielna wejścia do garaży (4 szt.) i magazynu znajdujących się na poziomie parteru. Bramy wjazdowe opatrzone w drzwi stalowe, wjazd od strony podwórza.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury technicznej pozostającej w obrębie nieruchomości:
- powierzchnia łączna 615, 57 m2 w budynku na zasadzie użytkowania;
- powierzchnia łączna 319,24 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu.

PRZEZNACZENIE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Teren przedmiotowej nieruchomości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z ww. planem przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest głownie w strefie oznaczonej, jako 4.2U,MN - pod zabudowę usługową z dopuszczeniem przekształcenia na teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z urządzeniami towarzyszącymi, parkingami, dojazdami i zielenią urządzoną a częściowo (wąski pas wzdłuż ulicy) KD-6Z

OCHRONA KONSERWATORA - NIE
Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

2 850 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 451,12 zł

Powierzchnia:

1964m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść