Lokal użytkowy: Kościerzyna ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynki 3920 m2 Kościerzyna

Nieruchomość położona jest w odległości 500 m od centralnej części miasta Rynku i ok. 100m od jednej z głównych miejskich arterii.

W POBLIŻU
Bezpośrednie sąsiedztwo przedmiotowej nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa i usługowa. W pobliżu znajdują sie supermarkety, Urząd Gminy, kino, park.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO gruntu o powierzchni 3135 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań o powierzchni 3920 m2 posadowionych na tym gruncie.

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon
- Liczba pięter: 3
- Garaż: Nie
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego

Działka o powierzchni 3135 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta, teren jest płaski. Nieruchomość zabudowana jest trzypiętrowym BUDYNKIEM BIUROWO-TECHNICZNYM o powierzchni 3727,14 m2 i parterowym BUDYNKIEM TECHNICZNYM o metrażu 192,91 m2.

BIUROWO-TECHNICZNY BUDYNEK główny to obiekt czterokondygnacyjny, podpiwniczony, złożony z dwóch części połączonych łącznikiem z klatka schodową: część techniczno - eksploatacyjna (A) oraz część biurowo - techniczna z segmentem mieszkalnym (B).

BUDYNEK TECHNICZNY jest obiektem parterowym, niepodpiwniczonym. Niezabudowana część działki jest utwardzona i częściowo zaaranżowana jako parking. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Kościerzyna, działka położona jest na terenie usług.

OCHRONA KONSERWATORA - Nie

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie nieograniczone w czasie prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- użytkowania łącznej powierzchni w budynkach - 635,58 m2,
- służebności przesyłu wynosi w gruncie na powierzchni 273,28 m2Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

2 840 000,00 zł

Cena na metr 2:

724,49 zł

Powierzchnia:

3920m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść