Lokal użytkowy: Giżycko ul.Opis:


Na sprzedaż budynki 4779 m2 Giżycko

NIERUCHOMOŚĆ zlokalizowana jest w Giżycku, w centralnej części miasta, w odległości około 350m na północ od Placu Grunwaldzkiego i około 1,4 km na północny-zachód od dworca PKP Giżycko. Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu jednej z głównych ulic miasta.

W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, a także obiekty użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie przedmiotowej nieruchomości znajdują się parking publiczny, Urząd Pocztowy, dalej Liceum Ogólnokształcące, hotel.

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO WIECZYSTEGO UŻYTKOWANIA działki o powierzchni 2621 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zbudowań posadowionych na gruncie o powierzchni 4779 m2.

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie
- Liczba pięter: 1
- Garaż: Tak
- Piwnica: Tak
- Informacje planistyczne: Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego

NIERUCHOMOŚĆ stanowi grunt zabudowany kompleksem połączonych ze sobą czterech segmentów BUDYNKU BIUROWO-TECHNICZNEGO o częściach dwu- oraz jednokondygnacyjnych wraz z dziedzińcem wewnętrznym, o łącznej powierzchni użytkowej 4779,50 m2. Budynek jest częściowo podpiwniczony. Nieruchomość nieogrodzona, plac utwardzony betonem oraz zielenią urządzoną.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury technicznej pozostającej w obrębie nieruchomości na zasadzie:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 511,44 m2
- służebności przesyłu w gruncie na powierzchni 9,69 m2

PRZEZNACZENIE - STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Według obowiązującego Studium teren, na którym położona jest nieruchomość znajduje się w granicach terenu usług oraz terenu koncentracji usług w obszarze śródmiejskim.

OCHRONA KONSERWATORA - TAKOferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: 0
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

4 400 000,00 zł

Cena na metr 2:

920,69 zł

Powierzchnia:

4779m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść