Lokal użytkowy: Chodzież ul.Opis:


SPRZEDAŻ BUDYNEK BIUROWY 1 249 M2, DZIAŁKA 1 350 M2. CHODZIEŻ.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 1249 m² oraz prawo własności postawionego na tym gruncie budynku biurowo-technicznego o powierzchni 1350,55 m².

Budynek biurowo-techniczny - obiekt trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, wybudowany w latach 70-tych. Przed wejściem znajduje się podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Uzbrojenie: instalacja wodociągowa, kanalizacja, instalacja elektryczna, instalacja gazowa, centralne ogrzewanie.

Infrastruktura teletechniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo i odpłatnie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 303,65 m² w budynku na zasadzie użytkowania
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu

Nieruchomość położona jest w strefie śródmiejskiej miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne oraz placówki handlowo - usługowe.

Chodzież - miasto położone w północnej części woj. wielkopolskiego, ok. 30 km od Piły i 70 km od Poznania.

Przez miasto przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - linia kolejowa łącząca Śląsk z Wybrzeżem oraz droga krajowa K-11 łącząca Poznań ze Szczecinem.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr XXXVIII/357/06 z dnia 29.05.2006 r., przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 8.1.5 U - teren istniejącej zabudowy usługowej: dopuszcza się przekształcenia, w pierzei ulicy, w gabarytach zabudowy historycznej.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 250 000,00 zł

Cena na metr 2:

0,00 zł

Powierzchnia:

0m2

Telefon kontaktowy:

690 -516-202

Formularz kontaktowy:

Treść