Lokal użytkowy: Gniezno ul.Opis:


Na sprzedaż budynek 5764 m2 Gniezno Stare Miasto.

Przedmiotem sprzedaży jest budynek o powierzchni 5764 m2 usytuowany na działce o powierzchni 5629m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Gniezna, w pobliżu starego miasta, na terenie zawierającym się w zabytkowym układzie urbanistycznym miasta. Przedmiotowa nieruchomość jest położona jest ok 600 m od Dworca PKP oraz 1,5 km węzła komunikacyjnego drogi krajowej nr 5 oraz drogi krajowej nr 15.


Budynek trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony w formie zamkniętego czworoboku z wewnętrznym, zadaszonym, całkowicie podpiwniczonym patiem. W poziomie parteru przez patio znajdują się dwa przejazdy zamykane kratowymi rolowanymi bramami.

Budynek wybudowany w konstrukcji prefabrykowanego szkieletu. Fundamenty żelbetowe stopowo-ławowe. Dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką, nad patiem dach szklany w konstrukcji stalowej oparty na ścianach wewnętrznych patia. Elewacja budynku wykończona tynkiem cementowo-wapiennym.

Budynek wyposażony jest w następujące instalacje:
wodno - kanalizacyjną, centralnego ogrzewania zasilaną z własnej kotłowni gazowej, elektryczną, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalacje teletechniczne, instalacje przeciw pożarowe, instalacje alarmowe i monitoring.

Najbliższe otoczenie przedmiotowej nieruchomości stanowi zabudowa staromiejska o zróżnicowanym charakterze, w przeważającej mierze mieszkaniowa - wielorodzinna z towarzyszącymi usługami na parterach budynków. Gniezno jest regionalnym ośrodkiem akademickim i naukowym.

Przez miasto przebiegają dwa ważne szlaki komunikacyjne:
droga krajowa nr 5 - droga łącząca (wraz z odcinkiem drogi krajowej nr 91 między Grudziądzem a Gdańskiem) jedne z największych aglomeracji miejskich w Polsce, tj. Trójmiasto, aglomeracje: bydgoską, poznańską i wrocławską,
droga krajowa nr 15 - droga łącząca Ostródę z Trzebnicą przebiegająca przez województwa: dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

4 800 000,00 zł

Cena na metr 2:

832,76 zł

Powierzchnia:

5764m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść