Lokal użytkowy: Golęczewo ul. KwiatowaOpis:


POLECAM NA SPRZEDAŻ (lub zamiana na mieszkanie) KOMFORTOWY I PRZESTRONNY DOM GOLĘCZEWO - więcej zdjęć dostępnych na stronie www.imperium-nieruchomosci.pl

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom wolnostojący w Golęczewie, miejscowości odległej od Poznania o 18km.

Golęczewo to zabytkowa, licząca ponad 1000 mieszkańców miejscowość w północno zachodniej części gminy Suchy Las. Wieś leży pomiędzy drogą krajową i linią kolejową Poznań-Piła (oraz terenem poligonu Biedrusko) a obszarem chronionym Doliny Samicy Kierskiej.

W Golęczewie znajduje się klub piłkarski GKS Golęczewo, remiza strażacka, szkoła i przedszkole. Dojazd z Poznania zapewniają autobusy podmiejskie linii 905 i 907 oraz pociągi osobowe w kierunku Piły - do przystanku Golęczewo. Przez wieś przebiega Trans wielkopolska Trasa Rowerowa. Na zachód od wsi znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu Doliny Samicy Kierskiej.

Jest to urokliwa i spokojna miejscowość, w której osiedla się coraz więcej nowych mieszkańców, w tym zwłaszcza z Poznania. Wieś posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę (przedszkole i szkoła I-III kl.; sklepy spożywcze; wodociąg).

Komunikację zapewniają:

-droga krajowa 11 Poznań-Piła-Koszalin (przebiegająca wschodnim skrajem wsi)

-zachodnia obwodnica Poznania (węzeł Złotkowo, znajdujący się 2 km na południe od Golęczewa)

-lokalna droga do Soboty w kierunku Rokietnicy i Tarnowa Podgórnego

-autobusy podmiejskie linii 905 i 907

-przystanek kolejowy na linii Poznań-Piła

Prezentowana nieruchomość posiada 2 kondygnacje oraz piwnicę ok.65m2. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 305m2, dodatkowo duży garaż na dwa auta oraz pomieszczenia magazynowo- warsztatowe ok.45m2, budynek gospodarczy ok. 20m2 oraz wiata. Powierzchnia działki wynosi ok. 2045m2 i składa się z dwóch części: 1375m2 (dom 65m2, budynki gospodarcze) oraz 670m2 (dom 240m2, ogród). Działka została gustownie zagospodarowana. Całość ogrodzona od frontu murem, dookoła płotem drewnianym na podmurówce, kształt działki stanowi prostokąt. Ogrodzenie posiada 2 bramy. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Dom został wybudowany w 1990roku z materiału konstrukcyjnego: keramzyt, czerwona cegła, styropian i pustak szczelinowy. Dach budynku został pokryty papą. Wystawa okien w domu na północ oraz wschód. Okna na parterze drewniane w kolorze brązu, na piętrze z PCV w kolorze brązu oraz białe.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, dobrze zagospodarowana i solidnie wykończona.

Dom wybudowany w stylu Willi z rozległymi łukami i tarasami stanowi z zewnątrz jak i w środku swoisty klimat. Powierzchnia działki domu i rozkład pomieszczeń pozwala na zamieszkiwanie w nim dwóch rodzin gdyż posiada dwa osobne wejścia. W sumie nieruchomość może stanowić jeden dom o powierzchni 305m2 z wewnętrznym przejściem z jednej części na drugą, lub w zależności od adaptacji, może stanowić dwa oddzielne gospodarstwa - każde z osobnym wejściem o powierzchniach: 240m2 oraz 65m2.

W skład powierzchni 240m2 wchodzi:

Parter: przestronny salon 45m2 z kominkiem i wyjściem na okazały taras 25m2 z kominkiem zewnętrznym, pokój, aneks kuchenny 20m2 w zabudowie, przedpokój 22m2, spiżarnia, łazienka, schody, pomieszczenie gospodarcze.

W salonie podłoga z desek drewnianych, ściany malowane, kuchnia oraz przedpokój wyłożone płytkami, schody betonowe obłożone drewnem.

Piętro: sypialnia 10m2, pokój 12m2 z garderobą 7m2, pokój 10m2 z wyjściem na duży balkon, pokój 15m2, przedpokój 10m2, łazienka z wanną i WC. W pokojach wykładziny dywanowe, ściany w dwóch pokojach tapetowane, w jednym malowane.

W skład powierzchni 65m2 wchodzi:

Parter: piwnica, garaż - łącznie65m2.

Piętro: pokój z aneksem kuchennym w zabudowie, 2 pokoje, weranda, przedpokój, łazienka z wanną i WC - łącznie 65m2 Ściany malowane, w przedpokoju w części tapetowane, podłogi panelowe natomiast w pokoju z aneksem wykładzina dywanowa oraz linoleum.

Ogrzewanie - kominkowe z nadmuchem na pow. 240m2 oraz gazowe na pow. 65m2. Woda - ujęcie własne z możliwością podłączenia do sieci wodociągowej, gaz, prąd.

Dom jest przestronny, przytulny i gustownie urządzony.

Nieruchomość podzielona została na część mieszkalną i rekreacyjną oraz część gospodarczą - idealną pod działalność.

Lokalizacja spokojna, z jednej strony znajdują się domy jednorodzinne, działki zabudowane natomiast decydującą większość stanowi otoczenie pól i lasów (ok. 500m od posesji) czyli ogromna przestrzeń. Z kolei od nieruchomości istnieje dogodny dojazd do ulicy Obornickiej - ok. 1200m2.

Pełna własność, 2 KW, bez obciążeń hipotecznych.

Istnieje możliwość zamiany Domu na mieszkanie za dopłatą.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: 0
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

680 000,00 zł

Cena na metr 2:

0,00 zł

Powierzchnia:

0m2

Telefon kontaktowy:

690 -516-202

Formularz kontaktowy:

Treść