Lokal użytkowy: Gostyń ul.Opis:


Na sprzedaż budynek 1758 m2 Gostyń

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o łącznej powierzchni 2353 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku techniczno-biurowego o powierzchni użytkowej 1685 m2
- budynku magazynowego(wiata) o powierzchni 73 m2

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części miasta, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych, w bezpośrednim sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i lokale usługowo-handlowe. W odległości ok. 300 m znajdują się budynki: Sądu Rejonowego i placówek oświaty, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta.

BUDYNEK TECHNICZNO-BIUROWY - obiekt wybudowany w latach 70-tych XX wieku, podpiwniczony. Stanowi dwuczłonową kubaturę złożoną z czterokondygnacyjnego budynku głównego oraz dwukondygnacyjnego budynku pomocniczego. Obydwa człony połączone są łącznikiem i przykryte dachem. Do każdej części budynku prowadzi niezależne wejście.

BUDYNEK MAGAZYNOWY - obiekt jednokondygnacyjny, fundamentowany, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej.

Teren działek jest ogrodzony, w części niezabudowanej zagospodarowany zielenią oraz wykorzystywany jako parking dla użytkowników budynku.

MEDIA: instalacja elektryczna, instalacja wodociągowa, kanalizacja, sieć telefoniczna.
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem C - tereny wielofunkcyjnego centrum miasta.

INFRASTRUKTURA TELETECHNICZNA
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo i bezpłatnie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 458,06 m2 w budynku techniczno-biurowym na zasadzie użytkowania;
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 600 000,00 zł

Cena na metr 2:

910,13 zł

Powierzchnia:

1758m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść