Lokal użytkowy: Jarocin ul.Opis:


Na sprzedaż budynek biurowy 2866 m2 Jarocin CENTRUM

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Jarocina. W sąsiedztwie nieruchomości dominuje zabudowa użyteczności publicznej (Sąd Rejonowy, Prokuratura, Starostwo Powiatowe, szkoły, Poczta i inne) oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Nieruchomość zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym symbolem MU - tereny z przewagą zabudowy mieszkaniowo - usługowej.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 4207 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na działkach
- budynku biurowo-technicznego o powierzchni 2797,03 m2
- budynku garażowego o powierzchni 51 m2
- portiernia o powierzchni 18,69 m2

Budynek biurowo-techniczny - obiekt wolnostojący, trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony z dobudowaną klatką schodową.

Budynek garażowy - obiekt parterowy, 2-segmentowy, murowany z dachem o konstrukcji drewnianej, kryty eternitem. Wyposażony w dwie pary wrót drewnianych i instalację elektryczną oraz siłową.

Budynek portierni - obiekt parterowy, murowany, tynkowany, ze stropodachem z płyt żelbetowych kanałowych, kryty papą.

Nieruchomość jest ogrodzona, częściowo utwardzona pod drogi wewnętrzne i parking. Część nieruchomości jest przedmiotem umów najmu.

Media: sieć energetyczna, sieć wodociągowa, kanalizacja, centralne ogrzewanie, sieć telekomunikacyjna.

Jarocin - miasto zlokalizowane w części środkowo - południowej województwa wielkopolskiego, w odległości 52 km od Kalisza, 71 km od Poznania, 114 km od Wrocławia i 286 km od Warszawy. Przez miasto przebiegają drogi krajowe: nr 11 Kołobrzeg- Bytom, nr 12 Łęknica- -Dorohusk oraz nr 15 Ostróda -Wrocław. Krzyżują się tutaj linie z Dolnego i Górnego Śląska prowadzące do Szczecina i Gdańska.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 600 000,00 zł

Cena na metr 2:

558,27 zł

Powierzchnia:

2866m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść