Lokal użytkowy: Kępno ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ BUDYNKI 1397 m2 Kępno

Nieruchomość położona jest w Kępnie, w centralnej strefie miasta. Odległość do Rynku wynosi 200m. Do wszystkich punktów usługowo-administracyjnych oraz transportu publicznego odległość wynosi w granicach 500 m.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO gruntu o powierzchni 1706 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI do zabudowań o powierzchni 1397 m2 posadowionych na tym gruncie.

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna: autobus, pociąg
- MEDIA: woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, internet
- Liczba pięter: 1
- Garaż: Tak
- Piwnica: Nie
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 1706 m2 zabudowany trzema obiektami o łącznej powierzchni równej 1397,33m2.

BUDYNEK GŁÓWNY , techniczno-biurowy, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, posiada powierzchnię użytkową równą 1210,48 m2. Pozostałe zabudowania to BUDYNEK POMOCNICZY (jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony) o powierzchni użytkowej 100,59 m2, oraz BUDYNEK GARAŻOWY o powierzchni 86,59 m2.

Działka w większości utwardzona, tworząc plac wewnętrzny, z ciągami komunikacji, parking o nawierzchni z kostki betonowej. Teren częściowo ogrodzony wraz z dwoma bramami wjazdowymi.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Kępno przedmiotowa położona jest na terenie, oznaczonym symbolem AA6UA-tereny zabudowy usług administracji.

OCHRONA KONSERWATORA - TAK

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie nieograniczone w czasie prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 278,93 m2
- służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 240 000,00 zł

Cena na metr 2:

887,62 zł

Powierzchnia:

1397m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść