Lokal użytkowy: Kobylec Wągrowiec ul.Opis:


POLECAM NA SPRZEDAŻ OKAZAŁY PENSJONAT WĄGROWIEC

Przedmiotem sprzedaży jest prosperujący pensjonat w okolicy Wągrowca w przepięknej, turystycznej miejscowości, mieszczącej się pomiędzy jeziorami Durowskim a Kobyleckim, przy lesie.

Pensjonat jest dwupoziomowym budynkiem. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1270m2. Działka nieruchomości posiada powierzchnię 9 800m2.

Pensjonat składa się z dwóch poziomów.

Do dyspozycji gości znajduje się łącznie 15 pokoi, każdy z łazienką, w tym pokoje dla niepalących. Restauracja, bar, recepcja, sala konferencyjna, kuchnia, mieszkanie dla właściciela - 3 pokojowe z łazienką ok. 50m2, kotłownia.

Do dyspozycji gości: kort tenisowy, miejsce na ognisko, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, grill, parking, plac zabaw dla dzieci, duży taras ok.100m2, magiel elektryczny.

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV- sat i dostęp WI -FI do Internetu. Internet bezprzewodowy 'Hotspot' jest dostępny i jest darmowy!

Budynek jest ogrzewany piecem do centralnego. Ogrzewanie tradycyjne na drewno lub węgiel. W obiekcie znajduje się piwnica.
Działka jest ogrodzona, posiada 2 bramy wjazdowe na pilota.

Możliwa jest rozbudowa budynku (projekt).

Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnym, turystycznym miejscu. Obiekt otacza spokojna okolica i doskonała infrastruktura. W pobliżu znajdują się las oraz dwa jeziora.
Pensjonat stanowi atrakcyjną inwestycję w doskonałej lokalizacji.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: 0
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

2 500 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 968,50 zł

Powierzchnia:

1270m2

Telefon kontaktowy:

690 -516-202

Formularz kontaktowy:

Treść