Lokal użytkowy: Konin ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ Budynki 577 m2 + działka 8931 m2 Konin Chorzeń

NIERUCHOMOŚĆ położona jest poza ścisłym centrum Konina w dzielnicy Chorzeń. Droga dojazdowa do nieruchomości odbywa się z ulicy, stanowiącej drogę o nawierzchni gruntowej. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, a w odległości kilkuset metrów zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z obiektami gastronomicznymi, handlowymi oraz usługowymi i innymi towarzyszącymi zabudowie osiedlowej

Typ nieruchomości: biurowo-techniczne
Powierzchnia budynków: 577 m2
Powierzchnia gruntów: 8931 m2

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Strefa komunikacyjna
- MEDIA: woda, elektryczność, telefon
- Liczba pięter: 0
- Garaż: Tak
- Piwnica: Nie
- Informacje planistyczne: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO nieruchomości gruntowej o powierzchni 8931 m2, oraz PRAWO WŁASNOŚCI budynku posadowionego na nieruchomości o powierzchni 577 m2

NIERUCHOMOŚĆ gruntowa o powierzchni 8931 m2 znajdująca się poza centrum miasta Konin. Działka posiada stosunkowo regularny kształt oraz stosunkowo płaską konfigurację terenu. Stanowi ogrodzony, zagospodarowany teren, na którym poza obiektami budowlanymi zlokalizowana jest zieleń niska i wysoka, a także plac utwardzony płytami betonowymi.

Na terenie gruntu znajduje się główny BUDYNEK TECHNICZNO-MIESZKALNY, a także BUDYNEK TECHNICZNY - KOTŁOWNIA, BUDYNEK TECHNICZNY - KABLOWNIA, BUDYNEK GARAŻOWY, WIATA MAGAZYNOWA oraz MASZT WOLNOSTOJĄCY. Dodatkowo na terenie działki znajduje się BASEN PRZECIWPOŻAROWY.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W gruncie działki znajdują się czynne elementy infrastruktury technicznej, które w przypadku zbycia nieruchomości będą objęte ograniczonym prawem rzeczowym - służebnością przesyłu.
- Łączna powierzchnia GRUNTU, która winna zostać objęta służebnością przesyłu
wynosi 191,19 m2.
- Łączna powierzchnia w BUDYNKU, która winna zostać objęta użytkowaniem
wynosi 59,02 m2.

PRZEZNACZENIE - MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta, działka przeznaczona jest pod: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług.

OCHRONA KONSERWATORA - NIEOferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 430 000,00 zł

Cena na metr 2:

2 478,34 zł

Powierzchnia:

577m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść