Lokal użytkowy: Konin ul.Opis:


Na sprzedaż budynek 387 m2 Konin Stary Konin

Nieruchomość znajduje się w śródmiejskiej strefie zainwestowania miasta. W odległości około 400 m znajdują się obiekty użyteczności publicznej m.in. Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i Gminy Konin, Rynek wokół którego zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa z usługami w kondygnacji parterów. Nieruchomość posiada korzystne położenie w aspekcie funkcji na terenie miasta Konin oraz ma zapewniony bezpośredni dostęp do drogi publicznej

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 1064 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowo - technicznego o powierzchni użytkowej 265,32 m2
- budynku warsztatowego o powierzchni użytkowej 78,75 m2
- wiaty stalowej o powierzchni 43,80 m2.

Budynek biurowo-techniczny - obiekt wykonano w technologii tradycyjnej murowanej jako 1 kondygnacyjny częściowo podpiwniczony , wolnostojący.

Budynek warsztatowy - obiekt wykonano w technologii tradycyjnej murowanej jako jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Obiekt składa się z 2 części z dwoma odrębnymi wejściami. Nieruchomość jest ogrodzona.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem MU 31 - tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej - strefa ochrony konserwatorskiej B i strefa ujęcia wody.

Media : instalacja wodociągowa, kanalizacja, instalacja gazowa, instalacja energetyczne, sieć telekomunikacyjna, centralne ogrzewanie z własnym węzłem cieplnym.

Infrastruktura teletechniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) powierzchni 116,33 m2 w budynku biurowo-technicznym na zasadzie użytkowania
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Konin - miasto położone we wschodniej części Wielkopolski w odległości ok. 106 km od Poznania, 105 km od Torunia i 112 km od Łodzi. Przez miasto przebiega autostrada A2 wschód - zachód. Przebiegająca przez Konin magistrala kolejowa Berlin - Moskwa oraz port rzeczny na Warcie, który łączy miasto z wybrzeżem Bałtyku - stwarzają dodatkowe możliwości wykorzystania alternatywnych środków transportu. Gospodarka Konina zdominowana jest przez przemysł górniczy, energetyczny i hutniczy.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

390 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 007,75 zł

Powierzchnia:

387m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść