Lokal użytkowy: Nekla ul.Opis:


Na sprzedaż budynek 248 m2 NEKLA

NIERUCHOMOŚĆ położona jest w ścisłym centrum miasta, w odległości 35 km na wschód od Poznania oraz 15 km na zachód od Wrześni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się siedziba urzędów, policji oraz poczty. W dalszym otoczeniu znajduje się zabudowa jedno- i wielorodzinna, obiekty handlowe, usługowe oraz służby zdrowia. W odległości ok. 1km przebiega droga krajowa nr 92 ( Poznań - Warszawa)

Typ nieruchomości: biurowo-techniczne
Powierzchnia budynków: 248 m2
Powierzchnia gruntów: 341 m2
Cena netto: 276 000 PLN

PODSTAWOWE INFORMACJE
- Media: woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie
- Liczba pięter: 1
- Garaż: Nie
- Piwnica: Nie
- Informacje planistyczne: Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO nieruchomości gruntowej o powierzchni 341 m2, oraz PRAWO WŁASNOŚCI budynku o powierzchni 248 m2

NIERUCHOMOŚĆ stanowi działka o powierzchni 341 m2 zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 247,60 m2.BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNY jest obiektem dwukondygnacyjnym, wolnostojącym, murowanym z dachem płaskim krytym papą. Wejście do budynku zlokalizowane jest od strony ulicy. Dojazd dla samochodów odbywa się od strony ulicy poprzez działkę (w KW wpisana służebność przejścia i przejazdu na rzecz)
Teren działki w przeważającej części nieogrodzony, poza zabudową częściowo utwardzony kostką typu „Polbruk”, w części zagospodarowany trawnikiem.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- prawo użytkowania - dla powierzchni 55,62 m2 w budynku.
- służebność przesyłu w gruncie.

PRZEZNACZENIE - STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość znajduje się na obszarze przeznaczonym pod zabudowę usługowo-mieszkaniową.

OCHRONA KONSERWATORA - NIEOferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

276 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 112,90 zł

Powierzchnia:

248m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść