Lokal użytkowy: Suchy Las ul.Opis:


SPRZEDAŻ. HALA pow. 2000m2, MAGAZYNY, PARKING, PLAC MANEWROWY. SUCHY LAS.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem budynkiem hali magazynowej zlokalizowana przy wylocie z Poznania na Oborniki w miejscowości Suchy Las, powiat poznański.

Hala położona jest na działce o łącznej powierzchni ok. 4000m2. Teren zagospodarowany, z parkingiem na około 20 samochodów, plac manewrowy dla tirów.

Hala magazynowa około 2000m2 - wysokość 7m (ogrzewanie olejowe). Obiekt nowy, wybudowany w 2000 i 2003 roku.
Nieruchomość położona jest w obrębie zakładów prowadzących działalność magazynową i usługową oraz zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą o nawierzchni asfaltowej.

Rejon lokalizacji uzbrojony jest w sieci infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna.

Ogrodzenie frontowe zostało wykonane z rur stalowych kwadratowych w ramach z rur stalowych prostokątnych mocowanych do słupków stalowych, osadzonych w cokole betonowym. Bramy wjazdowe takiej samej konstrukcji, w tym dwie rozsuwane i otwierane elektrycznie i jedna brama dwuskrzydłowa otwierana ręcznie. Pozostałe ogrodzenie wykonane z siatki stalowej mocowanej do słupków stalowych.

Nieruchomość posiada wewnętrzną drogę dojazdową do dwóch hal, wewnętrzne place manewrowo - postojowe, parking na samochody osobowe o powierzchni ok. 1050m2 z nawierzchnią wykonaną z kostki brukowej.

Obiekt w zabudowie wolnostojącej, konstrukcji stalowej, magazynowy, wysokiego składowania.

Konstrukcja
- ławy i stopy fundamentowe z betonu zbrojonego
- ściany osłonowe z blachy stalowej trapezowej lakierowanej ocieplone wełną mineralną ( technologia llentabhallen)
- tylna ściana murowana spełniająca rolę oddzielenia pożarowego o odporności ogniowej, otynkowana dwustronnie, wzmocniona słupami stalowymi
- dach konstrukcji stalowej kryty jak ściany osłonowe, ocieplony wełną mineralną, w dachu wykonane sa pasma doświetlające wykonane z płyt poliwęglanowych oraz klap dymowych p.ppożarowe uruchamiane elektrycznie, rynny i rury spustowe z tworzywa sztucznego.
- drzwi zewnętrzne (awaryjne) konstrukcji aluminiowej szt.2
- dwie bramy żaluzjowe podnoszone ręcznie (przy dokach przeładunkowych) oraz jedna brama żaluzjowa, wjazdowa do hali z poziomu "0", w bocznej części hali dodatkowa brama żaluzjowa podnoszona ręcznie.
- posadzka: cementowa utwardzona włóknem stalowym rozproszonym
Do obiektu doprowadzono instalacje: elektryczna (w tym oświetlenie awaryjne), hydrantowa p.pożarowa, odgromowa, telefoniczna, alarmowa monitorowana, ogrzewanie - hale wyposażone w 2 przemysłowe nagrzewnice gazowe, dodatkowo instalacje szczelności gazu.


Obecnie Hala jest wynajmowana (100% najmu) - możliwość przejęcia nieruchomości z obecnymi najemcami, co umożliwia stały dochód.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: 0
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

4 400 000,00 zł

Cena na metr 2:

1 100,00 zł

Powierzchnia:

4000m2

Telefon kontaktowy:

690 -516-202

Formularz kontaktowy:

Treść