Lokal użytkowy: Szamotuły ul.Opis:


Na sprzedaż budynek 1846 m2 Szamotuły

Nieruchomość znajduje się w pośredniej strefie zainwestowania miasta Szamotuły. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej.
Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 3.979 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:

budynku biurowo - technicznego o powierzchni użytkowej 1.676,20 m2 ,
budynku garażowego o powierzchni użytkowej 170,10 m2 ,

BUDYNEK BIUROWO - TECHNICZNY
wybudowany w latach 70-tych XX wieku, wykonano w technologii tradycyjnej murowanej o zróżnicowanej wysokości, 2 i 3 kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony z dachem płaskim krytym papą. Do budynku przylega przybudówka parterowa częściowo podpiwniczona z dachem płaskim krytym papą. Budynek w rzucie zbliżonym do litery „L”. Budynek garażowy wybudowany w latach 70-tych XX wieku wolnostojący 1- kondygnacyjny, niepodpiwniczony wykonany w technologii tradycyjnej jako murowany z dachem płaskim krytym papą, w rzucie w kształcie litery „L”.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie bezterminowe prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej:


użytkowanie - w zakresie powierzchni technicznej w budynku wynoszącej 525,20 m2 ,
służebność przesyłu - w zakresie infrastruktury usytuowanej w gruncie zbywanej nieruchomości.

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
W obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa działka położona jest w terenie infrastruktury technicznej o symbolu IT.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

1 400 000,00 zł

Cena na metr 2:

758,40 zł

Powierzchnia:

1846m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść