Lokal użytkowy: Turek ul.Opis:


Na sprzedaż budynek 1130 m2 Turek

Nieruchomość znajduje się w śródmiejskiej strefie miasta Turek. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowo - handlowa wraz z parkingiem. Nieruchomość oddalona jest w odległości ok. 1000 m od Ratusza Miejskiego (centrum miasta).

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2261 m2 oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie:
- budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 1130 m2
-wiaty, portierni, kontenera z agregatem, wieży telekomunikacyjnej o wysokości 30 m.

Budynek biurowo-techniczny - obiekt jednokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, wybudowany w latach 70-tych XX w. Obiekt aktualnie częściowo wynajmowany. Piwnica - pomieszczenia gospodarcze, biurowo-techniczne, handlowe oraz kotłownia. Parter - pomieszczenia biurowe oraz handlowo-usługowe i techniczne.

Teren działki jest ogrodzony, w części utwardzony. Część nieruchomości jest przedmiotem umów najmu zawartych na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Media: sieć wodociągowa, kanalizacja, sieć gazowa, sieć energetyczna, sieć telekomunikacyjna.

Infrastruktura teletechniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo i odpłatnie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
1) łącznie powierzchni 315,94 m2 w budynku oraz w kontenerze z agregatem na zasadzie użytkowania;
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem A- centrum miasta; tereny śródmieścia - tereny zabytkowego układu urbanistycznego.

Turek - miasto we wschodniej części województwa wielkopolskiego. W mieście funkcjonuje kilka dużych przedsiębiorstw z różnych branż m.in. związane z wydobyciem węgla brunatnego. W 2003 roku na terenie miasta utworzono Turecką Strefę Inwestycyjną ''Tania Energia''. W 2007 roku TSI została włączona w obręb Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przez Turek przebiegają drogi krajowe nr: 72 (Konin-Łódź-Rawa Mazowiecka) i 83 (Turek-Sieradz) oraz droga wojewódzka nr 470 (Kalisz-Koło).Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

750 000,00 zł

Cena na metr 2:

663,72 zł

Powierzchnia:

1130m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść