Lokal użytkowy: Września ul.Opis:


NA SPRZEDAŻ budynki 3596 m2 Września

Przedmiotowa nieruchomość jest położona w śródmiejskiej strefie zainwestowania miasta Września, w drugiej linii zabudowy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa niska głównie jednorodzinna oraz usługowa towarzysząca zabudowie mieszkaniowej.

Przedmiotem sprzedaży jest PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO nieruchomości GRUNTOWEJ zabudowanej o łącznej powierzchni: 4951 m2 oraz PRAWO WŁASNOŚCI posadowionych na nich budynków i budowli o łącznej powierzchni: 3596 m2

Na działce GRUNTOWEJ posadowione są:
1. Budynek biurowy - pow. użytkowa 1572,9 m2
2. Budynek techniczny - pow. użytkowa 1813,74 m2
3. Garaż - pow. użytkowa 158,2 m2
4. Wiata - pow. użytkowa 53,8 m2

BUDYNEK BIUROWY w rzucie prostokąta, murowany, 3 kondygnacyjny podpiwniczony, z dachem płaskim krytym papą.

BUDYNEK TECHNICZNY, 3 kondygnacyjny podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem płaskim krytym papą.
OBA BUDYNKI połączone są łącznikiem konstrukcji aluminiowej z wypełnieniem ze szkła.

BUDYNEK GARAŻOWY, wolnostojący, 1 kondygnacyjny niepodpiwniczony, murowany z dachem płaskim jednospadowym krytym papą.

WIATA - parterowa niepodpiwniczona, o konstrukcji stalowej. Ściany obudowane blachą , dach konstrukcji stalowej, pokrycie papowe.

NIERUCHOMOŚĆ jest ogrodzona. Ogrodzenie wykonane z przęseł z kątowników stalowych wypełnionych siatką stalową na słupkach stalowych obsadzonych w cokole betonowym, w części na siatka na słupkach stalowych, w części parkan betonowy - z płyt pełnych betonowych.

Teren działki poza zabudową jest utwardzony betonem , w części płytką Polbruk - umożliwiając dogodny dostęp do budynków i parkowanie samochodów, w części zagospodarowania zielenią.

MEDIA : woda, kanalizacja, elektryczność, telefon

PLAN OGÓLNY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie z Planem Ogólnym Zagospodarowania Przestrzennego miasta Września nieruchomość stanowiła tereny usług - telekomunikacja, oraz tereny mieszkaniowe.

OCHRONA KONSERWATOR A - nie

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie bezterminowe prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej dotyczy:
- powierzchni 740,14 m2 w budynku technicznym oraz 53 m2 powierzchni dachu tego budynku zajętego przez maszt antenowy na zasadzie użytkowania
- gruntu na zasadzie służebności przesyłu.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Informacje:

  • Przeznaczenie lokalu: biuro
  • Przeznaczenie budynku:

Mapa:

Cena całkowita:

2 500 000,00 zł

Cena na metr 2:

695,22 zł

Powierzchnia:

3596m2

Telefon kontaktowy:

502 -599-161

Formularz kontaktowy:

Treść