Rynek mieszkaniowy w Warszawie ma się bardzo dobrze. Co roku do rąk inwestorów oddawane są nowe nieruchomości. Teraz wiele z nich powstaje również w okolicy Białołęki, między innymi na ulicy Marywilskiej. Czy warto tam zamieszkać?

Ulica Marywilska w Warszawie jest położona w północnej części miasta i jest częścią ciągu Szwedzka, Rondo Żaba, Odrowąża, Wysockiego, Marywilska, Czołowa, Wałuszewska. To właśnie tutaj powstają obecnie nowe mieszkania w Warszawie, które można rezerwować już teraz. Inwestycje mieszkaniowe znajdujące się przy ulicy Marywilskiej wzbudzają duże zainteresowanie ze względu na swoją dobrą komunikację z centrum miasta, a także na przystępne ceny.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim dobrze rozbudowana lokalna infrastruktura – do dyspozycji są stacje SKM – szybkiej kolei miejskiej, a także planowanej linii metra na stacji Bródno. Dojazd do centrum z tej lokalizacji SKM to zaledwie 30 minut, natomiast samochodem około 20 minut. Oprócz tego nowe mieszkania w Warszawie w tej lokalizacji to również łatwy dostęp do wielu sklepów. W okolicy znajdują się duże centra handlowe takie jak ul. Marywilska 44, Auchan-Marki, Carrefour, Renova, a także Factory. Zaprasza też położone niedaleko Multikino.

Młodych rodziców oraz pary planujące dzieci na pewno zadowolą dostępne w okolicy przedszkola oraz szkoły. Oprócz tego zamieszkanie przy ulicy Marywilskiej będzie doskonałym wyborem dla osób lubiących uprawiać sporty i spędzać czas na świeżym powietrzu. W okolicy nie brakuje miejsc do biegania, przejażdżek rowerowych, nordic walkingu, a nawet do jazdy konnej, ponieważ w okolicy znajdują się stadniny koni. Na szczególną uwagę zasługuje też strefa aktywnego wypoczynku Wake Park ze zjeżdżalnią wodną oraz innymi atrakcjami dla wakeboardzistów.

Do wyboru są różne nowe mieszkania w Warszawie, w tej właśnie lokalizacji – zarówno niewielkie kawalerki, jak u duże mieszkania dla całej rodziny. Z ofertami można się zapoznać na ronson.pl/inwestycje-warszawa/ To doskonały wybór dla osób szukających miejsca dla siebie oraz jako inwestycja na wynajem!