Masz dość miejskiego zgiełku? Marzysz o własnym domu w pobliżu Wrocławia? Pragniesz nabyć coś na własną kieszeń? Zwlekasz z zakupem, bo chcesz znaleźć naprawdę wyjątkowe miejsce, które od razu skradnie Twoje serce? Istnieje spore ryzyko, że za chwilę się z nim zapoznasz.

Niedawno wybudowane osiedle domów szeregowych w Siechnicach być może nie zwróciłoby Twojej uwagi samą nazwą. Jest jednak coś, co sprawia, że nabywcy nieruchomości w tej lokalizacji mogą się uważać za prawdziwych szczęściarzy.

Stopniujmy emocje. Zacznijmy od ceny podwrocławskich szeregówek.

Ceny nieruchomości rosną w nieokiełznanym tempie. Być może szukając domu w pięknym powiecie wrocławskim, z wolna tracisz nadzieję na zlokalizowanie idealnej inwestycji. Na pewno niejednokrotnie widzisz w ogłoszeniach nieruchomości w pięknej okolicy. Jedynym problemem jest cena. A to podcina skrzydła.

Szeregówki w Siechnicach to domy o metrażu od 84 do 111 m2. Do każdej nieruchomości przylega działka, której powierzchnia może wynosić zarówno 42 m2, jak i 260 m2. Ty wybierasz. W opcji minimum dom znajdujący się zaledwie 30 minut drogi od centrum Wrocławia możesz mieć już za 449 tysięcy złotych. Czyli znacznie taniej, niż podobnej wielkości mieszkanie w ścisłej aglomeracji.

Na czym polega cały urok inwestycji w Siechnicach? Lokalizacja z najskrytszych marzeń.

Dogodna odległość i przystępna cena nie plasowałyby Scandi City tak wysoko na liście zainteresowań inwestorów. Kiedy przyjeżdżasz na miejsce, masz wrażenie, że deweloper od dawna siedział w Twojej głowie, wyciągnął z niej pomysł na perfekcyjną nieruchomość i tak po prostu ją wybudował. Bo jak wyobrażasz sobie spędzanie wolnego czasu w nowym miejscu zamieszkania? Dom nie jest samotną wyspą. Liczy się otoczenie.

Co powiesz na szeregówki w Siechnicach tuż obok kąpieliska Błękitna Laguna? Miła wizja, prawda? Przecież to właśnie tutaj wrocławianie tak lubią przyjeżdżać w letnie dni. Mieszkając tu, można przez cały rok czuć się jak na wakacjach.

A jeśli dodać do tego przepiękne lasy w okolicy i rozwiniętą infrastrukturę handlowo usługową, co otrzymujesz? Ideał.

Codzienne budzenie się i zasypianie w rytmie fal uderzających o piaszczysty brzeg. Wycieczki rowerowe i piesze pomiędzy wyniosłymi pniami omszałych drzew. To kusi. Szczególnie, że gmina regularnie inwestuje w plażę, która jest niekwestionowaną wizytówką Siechnic. A Siechnice przecinają aż 502 trasy rowerowe. Jest w czym wybierać.

Magia tkwi w szczegółach. Osiedle domów szeregowych stawiane z myślą o mieszkańcach.

Na rozsądnym metrażu w szeregówkach w Siechnicach pewnie nie spodziewasz się trzech lub nawet czterech sypialni i łazienki na piętrze? A jednak. Są to przy tym pomieszczenia wyjątkowo ustawne. Projektanci dali z siebie wszystko, by kształt każdego pokoju jak najbardziej przypominał kwadrat. I trzeba przyznać, że udało im się to wyśmienicie.

Trzeba wspomnieć, że piętro domów w zabudowie szeregowej nie jest tradycyjnym poddaszem mieszkalnym. Nie ma tu skosów. A to daje Ci możliwość pełnego wykorzystania każdego centymetra powierzchni użytkowej.

Co mieści parter? Salon, aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze i toaletę. W ten sposób wyznaczono jasny podział na strefę dzienną i nocną. Wypoczniesz tu także wtedy, gdy pozostali mieszkańcy Twojego domu bawią się w najlepsze.

Podsumujmy. Co w tym takiego wyjątkowego?

Ano to, że takie oferty rynkowe są niemal jak jednorożec. Każdy o nich słyszał, ale nikt nie wierzy, że istnieją w rzeczywistości. Tanio, wygodnie i w niezwykłym otoczeniu? Takich domów nie ma. A przynajmniej tak twierdzi wiele osób, które szukają nieruchomości w ostatnim czasie. I dobrze.

Daje Ci to pewną przewagę. Wiesz już, że takie miejsce istnieje. Możesz więc wybrać. Dotychczasowe życie w domu, który ma co prawda swoje zalety, ale ma też wady. Inaczej nie interesowałoby Cię przeglądanie ogłoszeń. Albo krótki, kontrolny telefon do dewelopera i umówienie spotkania.

Gdy go wykonasz, przestaniesz stresować się poszukiwaniami, które nie mają końca. Zamiast tego zaczniesz cieszyć się na samą myśl, że może to już, może za kilka chwil przekroczysz próg domu, w którym naprawdę chcesz mieszkać.